Prace drogowe w Sopocie. W weekend 18-19.12.2021 r. zamknięte ulice Księżycowa i Andersa. We wtorek 21.12.2021 r. – Mickiewicza

Stanisław Balicki
Stanisław Balicki
Udostępnij:
Do poniedziałkowego poranka z powodu montażu progu zwalniającego zamknięta jest ul. Księżycowa w Sopocie na odcinku w wąwozie. Do soboty nieprzejezdna jest też część ul. Andersa z powodu asfaltowania. We wtorek walce przeniosą się na ul. Mickiewicza.

[AKTUALIZACJA]

Prace na ul. Mickiewicza zostały przeniesione na wtorek 21 grudnia.

Z powodu przebudowy progu zwalniającego w wąwozie, którym biegnie ul. Księżycowa, zamknięty jest od piątku ten fragment ulicy. Prace zaczęły się 17 grudnia. Odcinek ulicy w wąwozie zamknięty będzie do poniedziałku, 20 grudnia, do godz. 7:00 lub nieco dłużej.

- Same prace budowlane odbywać się będą w piątek, ale ułożona nawierzchnia potrzebuje czasu „by związać”– tłumaczy Anna Dyksińska, rzecznik sopockiego Zarządu Dróg i Zieleni. - Dlatego udostępnienie drogi możliwe będzie dopiero w poniedziałek rano.

Zalecany objazd ulicami: Okrężną i Słoneczną.

Zamknięcie ul. Księżycowej
Zamknięcie ul. Księżycowej ZDiZ Sopot

W piątek zaczęło się też asfaltowanie pozostających w remoncie ulic w Górnym Sopocie.

- Rozpoczynamy kolejny etap prac związanych z przebudową kanalizacji deszczowej w ulicach Abrahama, Andersa, Mickiewicza i Paderewskiego w Sopocie – mówi rzecznik ZDiZ. - W dniach 17-18 grudnia br., wykonawca zaplanował wykonanie nawierzchni asfaltowych na ulicy Andersa, zaś w poniedziałek, 20 grudnia na ulicy Mickiewicza.

W czasie prac odcinki ulic będą zamknięte dla ruchu. Na ul. Andersa asfalt układany będzie na odcinku od ul. Paderewskiego do ul. Mickiewicza ze skrzyżowaniem włącznie. Rozpoczęcie robót zaplanowane jest w piątek, 17 grudnia o godzinie 7:00, zaś zakończenie w sobotę, 18 grudnia około godziny 17:00.

Zamknięcie ul. Andersa i ul. Mickiewicza
Zamknięcie ul. Andersa i ul. Mickiewicza ZDiZ Sopot

We wtorek 21 grudnia (wcześniej informowaliśmy o poniedziałku, prace zostały przełożone) drogowcy przenoszą się z pracami na ul. Mickiewicza. Masa układana będzie na odcinku od ul. Paderewskiego do ul. Elizy Orzeszkowej. Tu prace zaplanowane są na jeden dzień, rozpoczną się około godz. 7:00, zaś powinny zakończyć się około godz. 17:00.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie