18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Metamorfoza panny młodej. Zobacz jakie zabiegi przechodzą uczestniczki naszego konkursu

kg
Jasna karnacja Anny wymaga specjalnej pielęgnacji. O naszą przyszłą pannę młodą zadbały specjalistki z gabinety Ecosfera. 

Metamorfozy panien młodych oraz plebiscyt znajdziesz na naszej stronie METAMORFOZA
Jasna karnacja Anny wymaga specjalnej pielęgnacji. O naszą przyszłą pannę młodą zadbały specjalistki z gabinety Ecosfera. Metamorfozy panien młodych oraz plebiscyt znajdziesz na naszej stronie METAMORFOZA fot. KG
Zobacz jak przebiegają metamorfozy przyszłych panien młodych. Każda z nich ma zajęcia z kosmetyczką, dietetyczką, masażystkami, wizażystką i fryzjerką. Dziewczyny przechodzą zabiegi odchudzające i upiększające, dietetyk pomaga im stworzyć zbilansowaną dietę, a dentystka dba o ich uśmiech. Cała przemiana trwać będzie 6 tygodni, do 12 czerwca. W tym czasie Anna Piasecka z Gdańska, Małgorzata Różańska z Gdyni i Hanna Kwasigroch z Kamienia Krajeńskiego przechodzą zabiegi na twarz i ciało w Ecosferze. Możesz je śledzić w naszym serwisie! Jedna z dziewczyn ma szansę na dodatkową nagrodę - wybraną przez siebie suknię ślubną. Głosowanie rozpocznie się już 13 czerwca.

Rozmowa z Mariuszem Rumakiem po meczu Polska - Ukraina 2:2 U19

Wideo

Dodaj ogłoszenie