Kaszubia Starzyno - Kamionka Sopot 3:4 (1:3). Punkty odleciały w ostatnich minutach | ZDJĘCIA, WIDEO

P.
Kaszubia Starzyno - Kamionka Sopot
Kaszubia Starzyno - Kamionka Sopot Piotr Niemkiewicz
Kaszubia Starzyno - Kamionka Sopot 3:4 (1:3). Gospodarzom naprawdę niewiele brakowało, aby urwać punkty sopockiej drużynie. W drugiej części meczu Kaszubia mocno przycisnęła gości i wyrównała stan rywalizacji. Przy trzeciej bramce pomogła śliska murawa. Ostatecznie goście strzelili decydującą bramkę w ostatnich minutach meczu. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Kaszubia Starzyno - Kamionka Sopot 3:4 (1:3). Druga kolejka A-klasy gr I w większości rozgrywana była w strugach deszczu. Trudne warunki atmosferyczne panowały także na boisku w Starzynie. Na pogodę nikt wpływu nie miał, na grę - owszem.

Goście ukąsili w 4 minucie gry. Chwilę później Kaszubia strzeliła wyrównującą bramkę - jej autorem był Damian Borski. Kamionka do przerwy wpakowała dwa gole. Część kibiców schowanych pod parasolami straciła nadzieję. To był błąd.

Na drugie 45 minut Kaszubia Starzyno wyszła podrażniona. Piłkarze ruszyli na rywala z dużą wściekłością. Ofensywna gra przyniosła wymierne efekty. W roli głównej wystąpiło bracia Drzeżdżon. Na prawym skrzydle uwolnił się Ireneuz Drzeżdżon, minął dwóch rywali, zszedł do środka i uderzył z 20 metra. Strzał był na tyle precyzyjny, że zaskoczył golkipera gości. Dwie minuty później widniał remis. Zaskakującym strzałem z rzutu wolnego popisał się stoper - Grzegorz Drzeżdżon. Futbolówka na śliskiej murawie nieoczekiwanie nabrała prędkości i między nogami bramkarza Kamionki wtoczyła się do bramki.

Osiem minut przed końcem meczu Kamionka Sopot zadała decydujące uderzenie tym samym zgarniając komplet punktów z trudnego terenu. Należy jednak przyznać, że Kaszubia Starzyno w tym sezonie - choć już bez bramkostrzelnego Marcina Ruszkowskiego - u siebie prezentuje się przyzwoicie. Udało się oczyścić atmosferę w szatni, a na boisku króluje ambicja i chęć zdobywania bramek.

W sobotę 10.09 gracze z gminy Puck na wyjeździe zmierzą się z beniaminkiem - Latarnikiem Choczewo