Intermarche Puchar Polski: Puchar jedzie do Sopotu. Zastal - Trefl 73:77 [FOTO]

Piotr Wiśniewski
W finałowym meczu o Puchar Polski Trefl pokonał w Zielonej Górze Zastal 77:73 i sięgnął po to trofeum. Puchar jedzie więc do Sopotu! Bohaterem nadmorskiego kurotu będzie z pewnością od dziś Łukasz Koszarek.

POLECAMY:**TREFL W DRODZE NA SZCZYT?**

Reprezentacyjny rozgrywający rozegrał świetny mecz. Zdobył 25 punktów i był najlepiej punktującym zawodnikiem finału. Dzięki temu został wybrany MVP turnieju.

Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 77:73 (22:13, 22:21, 19:19, 14:20)

Trefl: Koszarek 25, Dylewicz 13, Wiśniewski 13, Turek 12, Waczyński 7, Cummings 3, Mallett 2, Stefański 2, Kuzminskas 0.

Zastal: Hodge 21, Chanas 17, Archibeque 12, Stelmach 9, Dłoniak 7, Matczak 4, Sroka 2, Mirković 1.