Wybierz region

Wybierz miasto

  Xmas Tour. Sylwia Banasik +

  APP

  Sala Koncertowa PFK Sopot / Opera Leśna
  Sopot, ul. Moniuszki St./12

  19:00 - 21:00 Czwartek, 19 grudnia

  Sylwia Banasik jeden z filarow Studia Accantus oraz aktorka musicalowa, ktora występowała m.in. w Teatrze Roma („Piloci”), Teatrze Muzycznym w Poznaniu („Evita”), a obecnie związana jest z Teatrem Muzycznym w Łodzi („Miss Saigon”), wyrusza w świąteczną trasę koncertową ze swoim specjalnym programem muzycznym.

  Xmas Tour to okazja do spotkania z Sylwią Banasik i jej gośćmi i poczucia atmosfery nadchodzących Świąt. Artystka w towarzystwie Golden Gate String Quartet oraz znakomitego pianisty Adama Pietrzaka wykona znane kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Jednak nie zabraknie utworow, ktore przyciągają do sal koncertowych wiernych fanow artystki i stanowią jej sceniczny wyrożnik – czyli piosenek z filmow Disneya, ktore tematycznie też związaną są ze świętami i zimą.

  To będzie muzyczna przygoda, ktora dostarczy każdemu niesamowitych wrażeń i pozwoli poczuć magię nadchodzących świąt. Wśrod utworow, ktore będzie można usłyszeć znajdą się m.in. Przybieżeli do Betlejem, Noel, All I Want for Christmas (znany z wykonania Mariah Carey) czy też Na całej połaci śnieg Jeremiego Przybory.

  Ciekawe aranżacje, doskonałe umiejętności muzykow i osobowość Sylwii Banasik to gwarancja doskonałego spędzenia ponad godziny w towarzystwie bardzo utalentowanych artystow i pięknych dźwiękow, ktore budują nastroj świąteczny.
  --
  Sylwia Banasik to aktorka musicalowa, dubbingowa, saksofonistka i wokalistyka. Absolwentka wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej oraz musicalu na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.
  Występowała m.in. w musicalu "Piloci" w Teatrze Roma. Znana jako jedna z głownych wokalistek Studia Accantus. Wspołpracowała z Teatrem Rampa, teatrami w Gliwicach i w Poznaniu, a w polskiej wersji filmu Disneya "Piękna i Bestia" śpiewała partie wokalne Belli. Obecnie wciela się w głowną rolę w musicalu „Miss Saigon” w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

  Na pianinie akompaniować będzie związany z Akademią Muzyczną w Gdańsku Adam Pietrzak, wszechstronny muzyk, błyskotliwy pianista, kompozytor i aranżer.

  Golden Gate String Quartet to kwartet, ktory powstał w 2015 r i od tego czasu występował m.in. z Michałem Bajorem, Anią Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi i Sarsą. Golden Gate String Quartet zobaczyć można było podczas "Sopot Hit Festiwal" 2017 i 2018, "The Voice of Poland" , "Dzień dobry TVN" oraz w "Pytanie na śniadanie".

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Tego nie wiedzieli Polacy w 2019 roku. A Ty odpowiesz na te pytania? QUIZ