Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztaty „Podróż do własnych przekonań”

  Zatoka Jogi
  Sopot, ul. 3 Maja/6 A/1, 601150158

  11:30 - 20:00 Sobota, 7 grudnia

  • 150zł

  „Tylko w milczeniu słowo, tylko w ciemności światło, tylko w umieraniu życie: na pustym niebie jasny jest lot sokoła” Ursula K.Le Guin, „Czarnoksiężnik z Archipelagu”

  W czasie, kiedy na naszej połkuli jest najmniej słońca, dni są krotkie, a noce bardzo długie, możemy wręcz utracić nadzieję na powrot jasności. Czas listopadowo-grudniowej ciemności i zimna, kiedy Słońce jest w znaku Strzelca, stanowi dla nas zaproszenie, aby poszukać źrodła światła i jasności, ale nie na zewnątrz nas – bo tam jej nie znajdziemy, lecz w środku. To dobry moment, aby dokonać przeglądu naszych przekonań – o sobie i o świece : jakie one są? Jak brzmią nasze przekonania? Czy nam służą czy może nas ograniczają? Skąd się wzięły ? – czy z mojego bezpośredniego życiowego doświadczenia czy też może z zasad, reguł i przekonań proponowanych mi przez otoczenie, rodzinę, społeczeństwo? Co by było, gdybym przyjęła inne przekonanie?

  Początek grudnia to czas, kiedy wciąż funkcjonujemy w codziennym rytmie, przygotowując się jednak do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nasze przekonania mogą być w tym czasie szczegolnie mocno testowane. Ważne jest, aby zaobserwować, ktore z nich wzmacniają mnie, a ktore powodują, że staję w roli ofiary. Dopiero uchwycenie tych wyobrażeń, ideologii i przekonań, stawia mnie w pozycji potencjalnego wyboru. Symbol Strzelca, przedstawiający strzałę skierowaną ku gorze, symbolizuje optymizm i przygodę. Ale ktorą ścieżką podążę, jakie przekonania wezmą u mnie gorę i pokieruje moimi krokami w zbliżającym się okresie świętowania, a następnie nowego roku, zależy od wyborow, ktore dokonam.

  Zapraszam na warsztaty "Podroż do własnych przekonań", Gdańsk, 7 grudnia br., godz. 11.30-20.00.

  O mnie: Prawniczka, coach i trener. Moje warsztaty stanowią połączenie rożnych nurtow, z ktorymi pracuję od lat : Pahai Interdimentional, Porozumienia Bez Przemocy, ustawień rodzinnych, astroszamanizu i pracy z grupami (Tuff Leadership Training).

  Cena : 150 zł osoby. Jeśli cena miałaby być przeszkodą w Twoim udziale w warsztatach, proszę o kontakt, a razem poszukamy rozwiązania.

  Kontakt: przez FB lub mail kasia@pahai.pl

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ