Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 49
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Wylicytuj przedwojenne łyżki!

fot. Źródło: 29. finał WOŚP / Licytacje Allegro

Finał WOŚP 2021. Oto najciekawsze aukcje na Pomorzu! Wylicytować można m.in. kolację przygotowaną przez Magdę Gessler czy okulary Owsiaka

PRZEDWOJENNE STARE ŁYŻKI POSREBRZANE

Wylicytuj przedwojenne łyżki! Na aukcję wystawiono 9 sztuk łyżek posrebrzanych, polskich i niemieckich - przedwojennych. Widoczne przetarcia i ubytki srebrzenia. Długość od 18,5cm do 26,5cm.

Zobacz również

Wielki Piątek w Cerkwi Prawosławnej. Wynos płaszczenicy i Jutrznia. Zobacz zdjęcia

Wyremontowany taras na Majdanach czeka na turystów. Tak teraz wygląda [zdjęcia]

Polecamy

Temperatury rosną, a Miasto Gdańsk uruchamia fontanny!

Kurczak ze szparagami na wiosenny obiad. Prosty przepis na pyszne danie

Od czego robią się przebarwienia i jak się ich pozbyć? To radzą ekspertki