W nocy 19 listopada policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku patrolowali dworzec w Sopocie. Ok. godziny 2:00 do budynku wjechał na rowerze mężczyzna, który na widok funkcjonariuszy przyspieszył. Zachowanie to od razu wzbudziło podejrzenia policjantów. Podjęli więc decyzję o zatrzymaniu uciekiniera.
Poszukiwany trzema listami gończymi w Sopocie
Po krótkiej chwili mężczyzna został obezwładniony. Podczas legitymowania zatrzymanego wyszło na jaw, że jest to 26-letni mieszkaniec Gdyni, poszukiwany aż trzema listami gończymi. Sąd Rejonowy w Gdyni poszukiwał mężczyzny m.in. za radzieże sklepowe i kierowanie gróźb karalnych.
Podczas przeszukania 26-latka funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczek ze sreberkiem. W środku znajdowała się biała substancja, która bardzo możliwe jest nielegalna. W celu sprawdzenia, czy są to narkotyki, policjanci przesłali zabezpieczony dowód do laboratorium. Jeżeli podejrzenia się potwierdzą, mieszkańcowi Gdyni zostaną przedstawione zarzuty nielegalnego posiadania substancji psychotropowych.
Mieszkaniec Gdyni zatrzymany na dworcu w Sopocie
Na ten moment 26-latek znajduje się w areszcie. Niedługo zostanie przewieziony do więzienia, gdzie będzie musiał odsiedzieć zasądzony wcześniej wyrok, czyli 2 lata pozbawienia wolności.

Śpimy krócej i coraz gorzej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?