Arka Gdynia - Piast Gliwice 2:2. Drugi remis gdynian przy Olimpijskiej

(Patsz)
Arka Gdynia zremisowała z Piastem Gliwice 2:2.

90+3' Koniec meczu. Arka remisuje z Piastem 2:2. To drugi remis Arkowców na własnym stadionie i jak na razie mają oni na swoim koncie 2 punkty. Teraz gdynian czekają dwa mecze wyjazdowe.

91' Niedziela z Czoską przy linii bocznej, ale dośrodkowanie tego pierwszego bardzo niecelne.

90' Żółta kartka dla Tomasza Bzdęgi i to oznacza automatycznie czerwoną. Musi opuścic plac gry, co robi bardzo powoli jednak.

88' Gra w środku pola rozrzedziła się. Każda z drużyn chce zadać decydujący cios.

86'Matuszek za Kędziorę w Piaście

85' Kapitalna szybkość Świątka, ale rozpędzony nie miał sił utrzymać się na nogach w polu karnym

84' Juszczyk w opałach po złym dograniu obrońców

83' Rzut różny dla Arki

81' Świątek przed znakomitą szansą, ale świetnie zachował się Juszczyk

80' Wojciech Kędziora ukarany żółtą kartką

79' Ivanovski powalczył przy końcowej linii, ale bezskutecznie.

76' Groźnie pod bramka Arki przez chwilę. Szarżował Kędziora, ale piłka nie dotarła do żadnego z zawodników Piasta w polu karnym.

76' Matras faulowany, choć Arkowcy mocno zdziwieni

73' Niedziela za Radzewicza w Arce

72' Ładny strzał Ivanovskiego

71' Zmiana w Piascie.Pavol Cicman schodzi, wchodzi Jan Buryan

69' Mazurkiewicz groźnie z 25 metrów bramkarz Piasta jednak na posterunku

68' Swiątek za Urbana w Piaście

67' Rzut wolny dla Piasta. Niebezpieczna odległość

65' Groźnie dośrodkowywał Podgórski i Juszczyk niepewnie interweniuje

63' Bzdęga za protesty ukarany żółta kartką

62' GOOOOOOOL!!! Skutecznym wykonawcą rzutu karnego Ensar Arifović. 2:2. Ależ emocje w Gdyni

61' Dobra akcja Mirko Ivanovskiego, ale strzał niecelny. Jednak co się odwlecze. Rzut karny dla Arki po faulu na Ivanovskim! Był popychany. Szmatuła za protesty z żółta kartką

60' Mirko Ivanovski za Janusza Surdykowskiego w Arce

59' Świetnie zagrał Czoska z prawej strony, jednak w polu karnym nie było nikogo z Arki.

55' Krajanowski za lekko do bramkarza Juszczyka i znów było groźnie pod bramką Arki

53' Janusz Surdykowski strzelał głową po dośrodkowaniu Radzewicza, ale zbyt lekko

52' Cicman o mało co nie dobiegł do odbitej przypadkowo piłki, jednak ubiegł go Juszczyk

49' Dobra akcja Pawła Czoski przed polem karnym zakończona niecelnym jednak strzałem

47' Żółte kartki dla Podgórskiego z Piasta i Kasperkiewicza z Arki

46' W Arce za Piotra Kuklisa wszedł Paweł Czoska.

45' Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego i rozpocznie się druga połowa

********

47' Piast próbuje najczęściej strzałów zza pola karnego, ale na razie bez zmiany rezultatu. Arka przegrywa z Piastem 1:2

45' Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy

43' Znów groźnie pod bramką Arki. Próbował zza pola karnego uderzać Podgórski

41' Piotr Kuklis próbował uderzać zza pola karnego, ale obrońcy Piasta zablokowali uderzenie

40' GOOOOOOLLLL dla Arki!!! Bramkę dobywa Janusz Surdykowski głową. dośrodkowywał Kowalski

37' Podgórski przegrywa pojedynek sam na sam z Juszczykiem

36' Radzewicz dośrodkowywał, Szmatuła niepewne, ale Arifofić nie sięgnął piłki głową

35' Faulowany przy linii bocznej Jakub Kowalski. Rzut wolny dla Arki

33' Z trybun słychać gromkie "Mirko Ivanovski". Czy pomoże żółto-niebieskim? Na razie się rozgrzewa.

30' Mariusz Zganiacz z pretensjami do sędziego, po faulu na nim, ale już piłka znów w grze.

28' Arka wciąż nie może dojść do klarownej sytuacji. Tymczasem Piast jest coraz groźniejszy

24' GOLLLLL!!! Piast prowadzi już 2:0. Tym razem Juszczyka pokonał Wojciech Kędziora po podaniu Cicmana

20' Chwila zwątpienia piłkarzy Arki, na razie Piast kontroluje sytuację

16' **Sławomir Mazurkiewicz pakuje piłkę do własnej bramki. Piast prowadzi z Arka 1:0. Dośrodkowywał z prawej strony Tomasz Bzdęga**

15' Dobre wejście kapitana Tomasza Podgórskiego, ale strzał ponad bramką

14' Dośrodkowywał Pavol Cicman, ale bardzo niecelnie. Z drugiej strony równie daleko od bramki Radzewicz

12' Rudolf Urban z Piasta zza pola karnego na bramkę Arki, ale bardzo niecelnie

10' Arka przeważa, szczególnie aktywny jest Piotr Kasperkiewicz, ale na razie bez bramek

3' Kędziora atakował, powstrzymany przez Magierę

2' Pierwszy rzut wolny dla Arki

1' Zaczęli. Piast w biało czerwonych strojach, Arka tradycyjnie w żółto-niebieskich.

0' Za chwilę początek spotkania

Drużyny wyjdą w następujących składach:

ARKA: Juszczyk - Krajanowski, Mazurkiewicz, Łągiewka, Strzelecki - Kowalski, Kuklis, Kasperkiewicz, Radzewicz - Arifović, Surdykowski

PIAST: Szmatuła - Lisowski, Klepczyński, Krzycki, Matras - Bzdęga, Zganiacz, Urban, Podgórski - Cicman, Kędziora