Halowe mistrzostwa Polski w lekkoatletyce 2020 wyniki
Kobiety
Biegi
60 metrów
- 1. Marika Popowicz-Drapała (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) - 7,29
- 2. Katarzyna Sokólska (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) - 7,30
- 3. Kamila Ciba (OŚ AZS Poznań) - 7,40
200 metrów
- 1. Marlena Gola (KS Podlasie Białystok) - 23,64
- 1. Justyna Święty-Ersetic (AZS-AWF Katowice) - 23,64
- 3. Natalia Wosztyl (RLTL ZTE Radom) - 24,10
400 metrów
- 1. Justyna Święty-Ersetic (AZS-AWF Katowice) - 53,09
- 2. Małgorzata Hołub-Kowalik (AZS UMCS Lublin) - 53,53
- 3. Natalia Kaczmarek (KS AZS AWF Wrocław) - 53,65
800 metrów
- 1. Anna Pólkowska (AZS-AWFiS Gdańsk) - 2.05,75
- 2. Emilia Ankiewicz (AZS-AWF Warszawa) - 2.06,78
- 3. Natalia Gulczyńska (MKL Szczecin) - 2.06,92
1500 metrów
- 1. Beata Topka (ULKS Talex Borzytuchom) - 4.24,14
- 2. Katarzyna Chryczyk (KS AZS AWF Kraków) - 4.25,05
- 3. Aleksandra Płocińska (SRS Kondycja Piaseczno) - 4.35,76
3000 metrów
- 1. Renata Pliś (MKL Maraton Świnoujście) - 9.14,42
- 2. Anna Bańkowska (KS Podlasie Białystok) - 9.32,18
- 3. Beata Topka (ULKS Talex Borzytuchom) - 9.40,34
60 metrów przez płotki
- 1. Klaudia Siciarz (KS AZS AWF Kraków) - 8,02
- 2. Karolina Kołeczek (AZS UMCS Lublin) - 8,08
- 3. Klaudia Wojtunik (AZS Łódź) - 8,31
4x200 metrów
- 1. AZS-AWF Katowice (Justyna Święty-Ersetic, Magdalena Stefanowicz, Paulina Guzowska, Adrianna Janowicz) - 1.36,08
- 2. AZS-AWF Warszawa - 1.37,96
- 3. KS AZS AWF Wrocław - 1.38,14
4x400 metrów mieszana
- 1. OŚ AZS Poznań (Joanna Bekus, Mikołaj Buzała, Martyna Galant, Amadeusz Zdrojewski) - 3.29,84
- 2. AZS UMCS Lublin - 3.31,95
- 3. KS AZS AWF Kraków - 3.34,29
3000 metrów chód
- 1. Agnieszka Ellward (WKS Flota Gdynia) - 12.52,61
- 2. Katarzyna Zdziebło (LKS Stal Mielec) - 12.56,51
- 3. Paulina Buziak (LKS Stal Mielec) - 13.15,76
Skok wzwyż
- 1. Wiktoria Miąso (CWKS Resovia Rzeszów) - 1,75
- 2. Paulina Borys (SKLA Sopot) - 1,75
- 3. Paulina Wal (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) - 1,70
Skok o tyczce
- 1. Agnieszka Kaszuba (KL Gdynia) - 4,30
- 2. Kamila Przybyła (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) - 4,20
- 3. Naama Berenstein (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) - 4,10
Skok w dal
- 1. Karolina Młodawska (KKL Kielce) - 6,45
- 2. Adrianna Szóstak (OŚ AZS Poznań) - 6,19
- 3. Joanna Kuryło (KS AZS AWF Wrocław) - 6,18
Trójskok
- 1. Adrianna Szóstak (OŚ AZS Poznań) -13,46
- 2. Agnieszka Bednarek (AZS Łódź) - 12,61
- 3. Natalia Mach (AZS-AWF Katowice) - 12,41
Pchnięcie kulą
- 1. Maja Ślepowrońska (AZS-AWF Warszawa) - 16,64
- 2. Agnieszka Maluśkiewicz (OŚ AZS Poznań) - 15,54
- 3. Karolina Urban (AZS-AWFiS Gdańsk) - 15,18
Pięciobój
- 1. Paulina Ligarska (SKLA Sopot) - 4353
- 2. Patrycja Skórzewska (KS AZS AWF Wrocław) - 4061
- 3. Izabela Mikołajczyk (KS Warszawianka) - 4042
Mężczyźni
Biegi
60 metrów
- 1. Remigiusz Olszewski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) - 6,71
- 2. Karol Kwiatkowski (AZS-AWF Katowice) - 6,75
- 3. Dominik Kopeć (KS Agros Zamość) - 6,76
200 metrów
- 1. Oliwer Wdowik (CWKS Resovia Rzeszów) - 21,09
- 2. Rafał Omelko (KS AZS AWF Wrocław) - 21,33
- 3. Patryk Wykrota (OŚ AZS Poznań) - 21,68
400 metrów
- 1. Kajetan Duszyński (AZS Łódź) - 47,95
- 2. Cezary Mirosław (AZS UMCS Lublin) - 48,02
- 3. Tymoteusz Zimny (WKS Śląsk Wrocław) - 48,11
800 metrów
- 1. Mateusz Borkowski (RKS Łódź) - 1.51,27
- 2. Patryk Sieradzki (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) - 1.52,73
- 3. Patryk Tanaś (AZS-AWFiS Gdańsk) - 1.53,11
1500 metrów
- 1. Adam Czerwiński (UKS Lider Siercza) - 3.48,98
- 2. Artur Ostrowski (KB Sporting Międzyzdroje) - 3.51,32
- 3. Andrzej Kowalczyk (ULKS Fajfer 2001 Łapanów) - 3.51,74
3000 metrów
- 1. Adam Czerwiński (UKS Lider Siercza) - 8.17,76
- 2. Bartosz Jarczok (AZS-AWF Katowice) - 8.20,71
- 3. Szymon Topolnicki (AZS-AWF Katowice) - 8.21,36
60 metrów przez płotki
- 1. Damian Czykier (KS Podlasie Białystok) - 7,64
- 2. Artur Noga (AZS-AWF Warszawa) - 7,68
- 3. Krzysztof Kiljan (AZS-AWF Warszawa) - 7,83
4x200 metrów
- 1. OŚ AZS Poznań (Patryk Wykrota, Eryk Hampel, Adrian Wesela, Adam Balcerek) 1.27,53
- 2. KS Sprinterzy.com Kraków - 1.34,34
5000 metrów chód
- 1. Dawid Tomala (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) - 19.42,96
- 2. Rafał Augustyn (LKS Stal Mielec) - 19.50,18
- 3. Łukasz Niedziałek (WLKS Nowe Iganie) - 19.54,35
Skok wzwyż
- 1. Norbert Kobielski (MKS Inowrocław) - 2,29
- 2. Sylwester Bednarek (RKS Łódź) - 2,26
- 3. Bartłomiej Bedeniczuk (KS AZS-AWF Biała Podlaska) - 2,09
Skok o tyczce
- 1. Paweł Wojciechowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) - 5,70
- 2. Robert Sobera (KS AZS AWF Wrocław) - 5,60
- 3. Mateusz Jerzy (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) - 5,40
Skok w dal
- 1. Mateusz Różański (KU AZS PWSZ w Tarnowie) - 7,80
- 2. Piotr Tarkowski (KS AZS-AWF Biała Podlaska) - 7,77
- 3. Norbert Kański (AZS-AWFiS Gdańsk) - 7,70
Trójskok
- 1. Karol Hoffmann (AZS UMCS Lublin) - 16,18
- 2. Krzysztof Uwijała (MKS Sambor Tczew) - 15,41
- 3. Jakub Daroszewski (BKS Bydgoszcz) - 15,28
Pchnięcie kulą
- 1. Michał Haratyk (KS Sprint Bielsko-Biała) - 21,24
- 2. Konrad Bukowiecki (KS AZS UWM Olsztyn) - 21,16
- 3. Jakub Szyszkowski (AZS-AWF Katowice) - 20,07
Siedmiobój
- 1. Paweł Wiesiołek (KS Warszawianka) - 6050
- 2. Rafał Horbowicz (KS Warszawianka) - 5679
- 3. Jacek Chochorowski (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) - 5391
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?