DJ-ing i produkcja muzyki w Mewie Towarzyskiej

2015-03-09 11:14:29

W miniony czwartek o godzinie 19:00 w sopockim klubie Mewa Towarzyska miały miejsce muzyczne warsztaty z cyklu Red Bull Szkoła Dźwięku. Blisko 50 uczestników mogło zobaczyć trójkę najlepszych polskich Dj’ów i producentów muzycznych w akcji, a także poradzić się ich o profesjonalne wskazówki w temacie tworzenia muzyki oraz techniki didżejskie.
Przez pierwszą godzinę stery przejęli Dj Kebs wraz z Falconem 1, którzy opowiadali o DJ-ingu, natomiast w drugiej połowie warsztatów Steve Nash wyjaśniał na czym polega składanie i tworzenie muzyki. Każdy z uczestników mógł wejść na scenę i spróbować swoich sił. Na ich zakończenie chętni przygotowywali samodzielne sety pod czujnym okiem profesjonalistów, którzy wyłapywali i poprawiali ewentualne błędy. Po całej imprezie w klubie odbyło się afterparty.
Red Bull Szkoła Dźwięku to seria bezpłatnych warsztatów muzycznych, gdzie czołowi polscy artyści dzielą się swoją wiedzą dotyczącą muzyki na temat min. technik didżejskich, skreczy, miksowania utworów oraz ich produkcji.


Więcej informacji na www.redbullstudent.pl

Jesteś na profilu Łukasz Tadra - stronie mieszkańca miasta Gdańsk. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj