Klub Scena

avatarKlub Scena

Sopot
Klub Scena zaprasza do przestronnych wnętrz przy sopockiej plaży. Naszą misją jest zapewnienie rozrywki dla najbardziej wymagających miłośników muzyki. Organizujemy koncerty na żywo i imprezy klubowe z muzyką elektroniczną. Posiadamy 2000 m2 powierzchni, na której zaprezentujesz swój pomysł lub produkt.

Chmara Winter & Miko Czajkowski w Klubie Scena

2013-08-27 10:47:02

Aby hucznie uczcić zakończenie wakacji zdecydowaliśmy się ściągnąc dla Was wyjątkowe osobistości! Już 31 sierpnia klub Scena na plaży w Sopocie odwiedzą Chmara Winter i Miko Czajkowski!

Wstęp: 10zł do 24 | potem 15zł

Chmara Winter, czyli inaczej Barłomiej Chmar i Krzysztof Winter, to ostatnio jeden z gorętszych duetów na scenie deep housowej. Czemu? Wystarczy spojrzeć na szereg świetnych wydawnictw w labelu Pets Recordings (prowadzonego przez tegorocznych rezydentów na Ibizie – Catz 'N Dogz), czy posłuchać ich klimatycznego występu na ostatnim Audioriver.

Miko Czajkowski to DJ i instrumentalista. Promotor i producent wydarzeń oraz muzyki. Współzałożyciel i basista formacji Popo, z którą od 2006 roku odwiedził wszystkie najważniejsze kluby alternatywne w całej Polsce i festiwale w Niemczech, takie jak transNATURALE, czy La Pampa Festival. W 2008 roku nominowany - wraz z zespołem - do nagrody "Następna duża rzecz" magazynu PULP. Współtwórca długogrającego krążka "Go upstream" i współautor singli, grywanych przez największe stacje radiowe takie jak Roxy, Trójka, czy Euro.


31 sierpnia – klub Scena w Sopocie, sprawmy aby te wakacje były godne zapamiętania... :)

--------------------------------------------------------------------------

PATRONI MEDIALNI:

http://www.polskieradio.pl/10,Czworka
http://www.muno.pl/
http://www.pitupitu.info/
http://www.ftb.pl/
http://www.trojmiasto.pl/
http://www.houseradio.pl/
http://www.dlastudenta.pl/
http://www.radiogdansk.pl/
http://www.laif.pl/
http://www.GrubaBiba.pl/
http://www.sobotnianoc.pl/

Wydarzenie:
www.facebook.com/events/413992282042458/
Strona klubu:
www.scenaklub.pl
Strona fb:
www.facebook.com/scenaklub?fref=ts

Jesteś na profilu Klub Scena - stronie mieszkańca miasta Sopot. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj