Klub Scena

avatarKlub Scena

Sopot
Klub Scena zaprasza do przestronnych wnętrz przy sopockiej plaży. Naszą misją jest zapewnienie rozrywki dla najbardziej wymagających miłośników muzyki. Organizujemy koncerty na żywo i imprezy klubowe z muzyką elektroniczną. Posiadamy 2000 m2 powierzchni, na której zaprezentujesz swój pomysł lub produkt.

7.09 || VOCAL SMOOTH JAZZ || UŁANOWICZ OSTROWSKI || KONCERT || RESTAURACJA SMAK MORZA

2013-09-05 16:44:07

Restauracja Smak Morza zaprasza na wyjątkowe kolacje przygotowane przez utalentowanego Szefa Kuchni. Menu restauracji obfituje w wiele wyśmienitych dań z kuchni śródziemnomorskiej. Specjalnością restauracji są ryby i owoce morza. Ponadto, Smak Morza to jedna z nielicznych restauracji na Pomorzu wykorzystująca metodę molekularną. Taki wieczór z pewnością dopełni Koncert Na Żywo, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom muzyki jazzowej i sprawi, że ten wieczór stanie się naprawdę wyjątkowy.

Magdalena Ułanowicz – vocal

Absolwentka wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz wydziału wokalno-aktorskiego na Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku.. Kształciła się również w Konserwatorium -Codarts w Rotterdamie – specjalność Jazz/Pop/Soul.

Uczestniczka i finalistka XXXIX Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Puławach, solistka w międzynarodowym projekcie muzyki współczesnej Art Without Boundaries we Włoszech. Wykładowca na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Gdańskiej uczelni.

Kuba Ostrowski -

Pianista, Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie fortepianu Włodzimierza Nahornego na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Kształcił się również pod kierunkiem prof. Jerzego Sulikowskiego. Ma na swoim koncie sporą ilość koncertów i nagrań. m.in. Brał udział w nagraniach muzyki do spektaklu „Znikomość” dla Teatru Atelier w Sopocie, brał udział w Festiwalu Sztuki Tutejszej – TUTART (Gdańsk 2009). Współpracował z Krzesimirem Dębskim, Elbląską Orkiestrą Kameralną, Mikołajem Trzaską, Tomaszem Sowińskim, Big Bandem Leszka Kułakowskiego i innymi muzykami trójmiejskiej sceny jazzowej oraz klasycznej. Obecnie kontynuuje studia w Gdańskiej Akademii Muzycznej na wydziale Instrumentalnym – fortepian, w klasie prof. Alberto Nose. ). Od 2011 roku wykładowca na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej.

W PROGRAMIE

Soul, pop, jazz oraz utwory z repertuaru m.in.
India Arie
The Doors
Moloko
Sia
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nasza Strona Internetowa :
http://www.scenaklub.pl/
http://www.smakmorza.pl/

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/498755693551453/
___________________________
Start: 20.00
Wstęp: Wolny
Gdzie?: Restauracja Smak Morza

Jesteś na profilu Klub Scena - stronie mieszkańca miasta Sopot. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj