Klub Scena

avatarKlub Scena

Sopot
Klub Scena zaprasza do przestronnych wnętrz przy sopockiej plaży. Naszą misją jest zapewnienie rozrywki dla najbardziej wymagających miłośników muzyki. Organizujemy koncerty na żywo i imprezy klubowe z muzyką elektroniczną. Posiadamy 2000 m2 powierzchni, na której zaprezentujesz swój pomysł lub produkt.

28.09 || VOCAL SMOOTH JAZZ || KONCERT - LIVE || RESTAURACJA SMAK MORZA

2013-09-05 17:05:29

Restauracja Smak Morza to idealne miejsce na dobry początek dnia, spotkanie przy kawie, rodzinny obiad czy romantyczną kolację.
Co tydzień zapraszamy na spotkanie z jazzem.

Nie jest tajemnicą, że tak jak w większości restauracji, ryby smażymy, a zupy gotujemy. Jednak u nas zyskają Państwo zupełnie inne spojrzenie na kulinaria. Do przygotowywania naszych dań stosujemy specjalną metodę Sous Vide, którą od wielu lat stosują szefowie kuchni najlepszych restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelin.
Polega ona na zamykaniu produktów w woreczkach próżniowych i umieszczaniu ich w gorącej wodzie, której temperatura jest precyzyjnie kontrolowana. Tak przygotowywane dania zachowują najwyższe walory odżywcze i zaskakują zdecydowanie lepszym smakiem.
Nasz szef kuchni to prawdziwy pasjonat swojego zawodu, pragnący zaproponować Państwu efekty swojej pracy,
używając przy tym jedynie najlepszych produktów.
Propozycje z karty Restauracji Smak Morza kuszą wyjątkowym i niebanalnym smakiem.

Menu restauracji obfituje w wiele wyśmienitych dań z kuchni śródziemnomorskiej. Specjalnością restauracji są ryby i owoce morza. Taki wieczór z pewnością dopełni Koncert Na Żywo, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom muzyki jazzowej i sprawi, że ten wieczór stanie się naprawdę wyjątkowy.

----------------------------------------------------------------------------------------

Ewa Kłosowicz pochodzi z Częstochowy, od najmłodszych lat związana jest z muzyką. Zadebiutowała w wieku 6 lat, kiedy to piosenką „Brzydcy” z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej wyśpiewała sobie pierwsze miejsce w programie „Od przedszkola do Opola”. Zachwyciła również jurorów w programie "The Voice of Poland". Jej ciepły, soulowy głos doprowadził ją do występów na żywo w drużynie Andrzeja "Piaska" Piasecznego. Jest laureatką wielu konkursów oraz międzynarodowych festiwali wokalnych. Zdobyła I miejsce w XV Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów w Odessie, koncertowała również w Niemczech oraz Portugali. Ewa przyznaje, że wyjątkowo interesują ją soul, R&B i muzyka inspirowana jazzem. Zapraszamy Państwa na wieczór pełen muzycznych wrażeń.

Grzegorz Kusio klawiszowiec, aranżer, muzyk współpracujący z wieloma trójmiejskimi formacjami.
----------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------------------------------------------------------------

Nasza Strona Internetowa :
http://www.scenaklub.pl/
http://www.smakmorza.pl/
___________________________
Start: 20.00
Wstęp: Wolny
Gdzie: Restauracja Smak Morza

Jesteś na profilu Klub Scena - stronie mieszkańca miasta Sopot. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj