Klub Scena

avatarKlub Scena

Sopot
Klub Scena zaprasza do przestronnych wnętrz przy sopockiej plaży. Naszą misją jest zapewnienie rozrywki dla najbardziej wymagających miłośników muzyki. Organizujemy koncerty na żywo i imprezy klubowe z muzyką elektroniczną. Posiadamy 2000 m2 powierzchni, na której zaprezentujesz swój pomysł lub produkt.

19.10 || KIERMASZ UBRAŃ I DODATKÓW KOBIECYCH zSzafyWziete || SCENA KLUB ||

2013-09-27 16:10:09

„KIERMASZ UBRAŃ I DODATKÓW KOBIECYCH zSzafyWziete!

Masz szafę pełną ciuchów a mimo to nie wiesz co na siebie włożyć?
Szukasz tanich i dobrych jakościowo elementów garderoby?
Jesteś poszukiwaczem skarbów i cenisz kobiece spotkania?

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w cyklicznym wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez nowy pomorski portal transakcji sąsiedzkich www.zSzafyWziete.pl. Salę na organizację tego wspaniałego wydarzenia udostępni nam tym razem sopocki klub koncertowy SCENA. Już w sobotę 19.10.2013 w godzinach 14-19 będziesz mogła sprzedać , kupić bądź wymienić się przeróżnymi elementami garderoby a dodatkowo poznać Partnerów portalu i wygrać od nich atrakcyjne nagrody!

♥ GDZIE:
Klub muzyczny SCENA, Aleja Franciszka Mamuszki 2, Sopot

♥ KIEDY:
19.10.2013, godz. 14:00-19:00 (sobota)

♥ ZAPISY SPRZEDAJĄCYCH:
Wszystkie osoby chcące wziąć udział w kiermaszu jako SPRZEDAJĄCE prosimy o wysłanie maila zawierającego: imię, nazwisko, numer telefonu na adres: karolina@zszafywziete.pl do dnia 17.10.2013. Ilość miejsc ograniczona!

♥ OPŁATA:
Kupujący - bezpłatnie
Sprzedający – 10zł

♥ O ORGANIZATORZE:
Organizatorem wydarzenia jest nowy pomorski portal transakcji sąsiedzkiej dla kobiet: www.zSzafyWziete.pl, który rozpoczął swoją działalność w sierpniu br.! Dzięki możliwości wyszukiwania na portalu osób według miast i dzielnic, masz możliwość dokonywać transakcje ubraniowe tylko z osobami z Twojej okolicy. Poza wyszukiwaniem osób i produktów, dajemy Ci również forum, blog oraz cykliczne eventy w Twojej okolicy. Już teraz WYMIEŃ, POŻYCZ, SPRZEDAJ…. po sąsiedzku!

♥ ORGANIZACJA:
Impreza odbywać się będzie w godz. 14.00-19.00. Liczba stoisk sprzedażowych jest ograniczona, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie zgłoszenia sprzedających wysłane na adres karolina@zszafywziete.pl będą mailowo potwierdzone, abyście miały pewność że znajdujecie się na liście. Osoby, które otrzymały potwierdzenie rezerwacji mogą wystawiać swoje ubrania od godziny 13.30. Podczas Kiermaszu do dyspozycji będą stoły i stojaki. Osoby posiadające stojaki proszone są o zabranie ich na Kiermasz. Osoby zwiedzające zapraszamy na kiermasz od godz. 14.00.

♥ INFORMACJE:

karolina@zszafywziete.pl

tel. 790-396-009

www.zSzafyWziete.pl

www.facebook.com/zszafywziete „

Jesteś na profilu Klub Scena - stronie mieszkańca miasta Sopot. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj