Klub Scena

avatarKlub Scena

Sopot
Klub Scena zaprasza do przestronnych wnętrz przy sopockiej plaży. Naszą misją jest zapewnienie rozrywki dla najbardziej wymagających miłośników muzyki. Organizujemy koncerty na żywo i imprezy klubowe z muzyką elektroniczną. Posiadamy 2000 m2 powierzchni, na której zaprezentujesz swój pomysł lub produkt.

19.10 || C&C bookings showcase with NAKADIA || KLUB SCENA|| SALA KONCERTOWA

2013-09-26 21:29:00

C&C BOOKINGS SHOWCASE WITH NAKADIA / MIHAU / HARTY

|| SALA KONCERTOWA ||

Nakadia (C&C bookings / Berlin)
Mihau (C&C bookings / Berlin)
Harty (C&C bookings)

Oraz:
- Sway (resident)
- HouseJunior (resident)

Dodatkową atrakcją dla Naszych Gości będzie Mapping 3D!!
Jesteśmy jedynym klubem w Polsce, który posiada na stałe zainstalowaną konstrukcję do Mappingu 3D i jest ona wykorzystywana podczas występów największych gwiazd muzyki elektronicznej !

|| SALA KLUBOWA||

Zawsze na Sali klubowej gra dla Was Dj. Michał C. który wprowadzi was w świat swojej muzyki Housowej!


Nakadia (C&C bookings / Berlin)Nakadia urodziła się w 1980 roku w biednej, wielodzietnej, tajlandzkiej rodzinie, która musiała żyć za mniej niż 5 dolarów na dzień, bez elektryczności i bieżącej wody. Rodzina mieszkała w ubóstwie, w zbudowanym własnymi siłami domu z drewna i metalu. Mimo to Nakadia nadal się wzrusza, gdy mówi o swoim szczęśliwym dzieciństwie w Khonburi. W wieku 16 lat ta młoda dziewczyna miała dosyć życia na wsi. Chciała sprawdzić, co jeszcze ma do zaoferowania życie i przeniosła się do miasta Korat. Przez 4 lata pracowała w kilku fabrykach, począwszy od firmy produkującej konserwy przez producenta ceramiki i fabryki dysków twardych firmy Seagate, skończywszy na kafejce internetowej. I to właśnie w niej, podczas swoich 14-godzinnych zmian, zaczęła rozmowy z ludźmi z całego świata i tak nauczyła się podstaw języka angielskiego.

W 2002 roku do Nakadii zgłosił się fotograf, który zaprosił ją do Francji na sesję zdjęciową. Naiwna i otwarta dla wszystkich Nakadia udała się w swoją pierwszą podróż do Europy. Podczas pobytu na starym kontynencie poszła ze znajomymi na tzw., nieznany wcześniej „clubbing” gdzie pierwszy raz w życiu zetknęła się z muzyką house. Nakadia zobaczyła jak dziewczyna DJ za gramofonami „buja” klubem i w tym momencie uderzył ją myśl: „Tak, to jest moje życie!” Zapomniała o swoich ambicjach i przyszłości w modelingu. Chciała jedynie kupić sobie gramofony, mikser i winyle, aby rozpocząć karierę DJki . Niestety niemożliwym wydawał się zakup konsoli djskiej z jej skromnego wynagrodzenia w Tajlandii. Nakadia miała tylko jeden sposób , aby osiągnąć swój cel: zostać jak najdłużej w Europie i pracować jako modelka. Niektóre seksowne sesje w których brała wówczas udział są nadal problemem dla niektórych osób na scenie klubowej.

Nakadia rozpoczęła swą karierę DJ nie mając nawet podwalin wiedzy na temat muzyki. Dodatkowo bez zaprzyjaźnionego klubu w swojej okolicy, przez co nie mogła na co dzień słuchać ukochanej muzyki, ani też podpatrywać innych artystów by się czegoś nauczyć od nich nauczyć. Po prostu trenowała, wkładając w to całą swoją energię. Ona po prostu słuchała zarówno uszami jak i sercem, popełniając po drodze wiele błędów . Przez wiele lat Nakadia doznała dużo nienawiści od osób postrzegających ją wyłącznie w kategoriach „sexy panienki”. Artystka przezwyciężyła jednak wszystkie te problemy i ostatecznie w 2011 przeprowadziła się do Berlina gdzie otrzymała pozwolenie na pobyt i pracę. To był punkt zwrotny w życiu Nakadii.
Od tego czasu jej kariera nabrała znacznego rozpędu. Z każdym dniem osiąga kolejne założone sobie cele i spełnia się w tym co kocha. Tylko w pierwszych 8 latach swojej kariery zagrała ponad 800 imprez w 54 krajach. Jej sukces to rezultat niespotykanej mieszanki: wielkiej osobowości, talentu oraz ogromnej miłości do muzyki.


www.facebook.com/djnakadia


Mihau (C&C bookings / Berlin)

Michał Pec aka Mihau urodził się w Polsce, na Mazurach w 1977 roku, tam spędził dzieciństwo, po czym przeniósł się wraz z rodziną do Niemiec w 1988 roku. Swoją miłość do muzyki elektronicznej odkrył na początku lat 90-tych, gdy przyjaciel zabrał go do miejsca, w którym niegdyś mieścił się bar ze striptizem. Michał do dziś pamięta, że miejsce to wciąż pokryte był o czerwonym aksamitem, ale wówczas odbywały się tam już undergroundowe imprezy z muzyką z gatunków House i Jungle. Po kilku latach chodzenia na imprezy w całych Niemczech kupił parę Technics'ów oraz prosty 2-kanałowy mikser i był stałym klientem u lokalnych sprzedawców płyt. Wtedy zaczęły się jego pierwsze imprezy gdzie wcielał się w rolę dj. Na przełomie tysiącleci on i prawie cała jego paczka przyjaciół przenieśli się do Berlina. Tam sam zaczął robić małe imprezy oraz after-hours na, których grywał. Dzięki zebranym Doświadczeniom, po kilku latach zabawy z dj`ką stworzył wraz ze swoim ówczesnym kolegą Oliver`Em Koletzkim pierwszy biznes. Był a to wytwórnia muzyczna "Stil vor Talent", której w tej chwili nikomu nie trzeba przedstawiać . Niestety po kilku latach ich drogi się rozeszły. Mihau grywał w legendarnym dla berlińskiego podziemia miejscu o nazwie Hangar oraz takich klubach jak Berghain, Berghain Kantine i Studio54. Jego sety to mieszanka muzyczna, począwszy od dubowych deep housów przez chicago i acid house, aż po tech house. Niewątpliwie Michał to wielka nadzieja agencji C&C bookings.

www.facebook.com/mihaubrln
www.soundcloud.com/cc-bookings/ccpodcast5_mihau


Harty (C&C bookings)

Bracia Hart – to dwóch, młodych, utalentowanych producentów, pochodzących z osławionej miejscowości Włoszczowa. Ich kariera rozpoczęła się od zwycięstwa w organizowanym przez belgijski klub „Silo” konkursie na najlepszy mix. Tam pierwszy raz stanęli za deckami przed większą publicznością. Później poszło z górki. Od czterech lat regularnie występują w klubach w całej Polsce, mając także na swoim koncie także kilkanaście występów zagranicą oraz festiwalach muzycznych. W 2010 roku wystąpili na polskiej edycji imprezy Mayday. Bracia Hart grają i poruszają się głównie wokół gatunku jakim jest: minimal oraz tech-house. Ich utwory wydane przez label DiceRec robią prawdziwą furorę. Singiel – Ramona Ray
– „Znajdź i weź” (Harty remix) to prawdziwy wakacyjny sztos, rozgrzewający publikę do czerwoności. W 2012 roku podjęli współpracę z agencją bookingową C&C bookings.

www.facebook.com/hartybros


Dodatkową atrakcją dla Naszych Gości będzie Mapping 3D!!
Jesteśmy jedynym klubem w Polsce, który posiada na stałe zainstalowaną konstrukcję do Mappingu 3D i jest ona wykorzystywana podczas występów największych gwiazd muzyki elektronicznej !

Jako support zagrają dla Was nasi rezydenci :

- Sway
www.facebook.com/radek.sinkiewiczsway

- HouseJunior
www.facebook.com/HouseJuniorOfficial

----------------------------------------------------------------------------------

|| SALA KLUBOWA||
Zawsze na Sali klubowej gra dla Was Dj. Michał C. który wprowadzi was w świat swojej muzyki Housowej!
www.scenaklub.pl/galeria/#prettyPhoto[panoramy]/1/

Wiecej informacji na:
www.scenaklub.pl

FB:
https://www.facebook.com/scenaklub

Wydarzenia:
http://www.facebook.com/events/206980599479827/

Bilety w Przedsprzedaży w cenie 25zł

Bilety dostępne za pośrednictwem:

Biletomat.pl
https://www.biletomat.pl/clubbing/nakadia-157/
Muno.pl
http://www.muno.pl/imprezy/sopot/cc-bookings-showcase-with-nakadia-scena-sopot-26372/

Jesteś na profilu Klub Scena - stronie mieszkańca miasta Sopot. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj