Klub Scena

avatarKlub Scena

Sopot
Klub Scena zaprasza do przestronnych wnętrz przy sopockiej plaży. Naszą misją jest zapewnienie rozrywki dla najbardziej wymagających miłośników muzyki. Organizujemy koncerty na żywo i imprezy klubowe z muzyką elektroniczną. Posiadamy 2000 m2 powierzchni, na której zaprezentujesz swój pomysł lub produkt.

17.04.|| SOBOTA || KONCERT || KLUB SCENA SOPOT ||

2015-02-11 18:18:53

|| SALA KONCERTOWA ||

WSTĘP OD GODZ.20:00

SUPPORTY GODZ.20:30

KONCERT GODZ.23:00

Michał Sobolewski szerzej znany pod pseudonimem SOBOTA to niezwykle uzdolniony i charyzmatyczny raper/MC . W roku 1998 został członkiem undergroundowego składu Uquad-Squad, a w 1999 został przyjęty do cieszącego się ogromnym szacunkiem ówczesnych fanów hiphopowych zespołu SNUZ, mającego już na swoim koncie płytę „Razem” (wydaną nakładem SP Records). W tym samym roku SNUZ wraz z SOBOTĄ, pod szyldem wytwórni ESSA Sound/RRX wydał płytę „Towar to sprawdzony maksymalnie czysty”. Ważnym momentem w karierze SOBOTY był udział w nagraniu utworu i teledysku „Stoprocent” w roku 2007, na którym obok SOBOTY wystąpili: Peja, Gural, Borixon i Miodu. Teledysk z ilością ściągnięć przekraczającą 7.500.000 stał się niekoronowanym przebojem lata 2007 i był emitowany przez stację muzyczną 4FunTV.
W lutym 2009 SOBOTA wydał swój mixtape „Urodzony by przegrać, żyje by wygrać”, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem przez słuchaczy. W październiku tego samego roku pod patronatem StoproRap wydał swoją pierwszą solową płytę pt. „Sobotaż”, która została uznana przez Hirka Wronę za najlepszą płytę 2009 roku. Autorem oprawy muzycznej tego projektu jest Matheo - jeden z najzdolniejszych polskich producentów hip hopowych, mający na koncie wyprodukowanie przebojowych płyt Tedego, czy Gurala, oraz współpracę ze znanymi raperami ze Stanów Zjednoczonych. 13 lutego odbyła się premiera Sobotażu Superedycji. Superedycja, oprócz samego albumu, zawiera dodatkową płytę na której został umieszczony teledysk STOPROCENT 2 - Sobota feat. Kool Savas, Gural, Wall-e, Rytmus, Bigz, jak również zestaw wszystkich utworów w wersjach acapella i instrumental. W kwietniu 2010 ukazał się drugi teledysk promujący Sobotaż pt. „Tańcz głupia”, sam utwór bez teledysku uzyskał ponad 5 000 000 obejrzeń na youtube. Teledyski były emitowane przez stacje muzyczne 4fun, oraz Rebel TV.
Rok 2011 to wydanie singla z nowej płyty "Do góry łeb - Sobota feat. chór Montu", ten utwór został nagrany dla Michała Materli na XV galę KSW, którą to wygrał. Uczynił też z tego utworu, swoją piosenkę do wyjścia na ring (Mp3 ma ponad 6 000 000 oglądnięć na youtube)
W marcu 2011 wyszedł pierwszy teledysk promujący drugą solową płytę SOBOTY pt. "Gorączka Sobotniej Nocy" pt. "Jesteś już mój, jesteś już moja". Kawałek stał się hitem i w ciągu miesiąca przekroczył liczbę 1 000 000 ściągnięć na youtube.
Drugi solowy album "Gorączka Sobotniej Nocy" miał premierę 8.10.2011
W 2013 roku miał premierę 3 album X PRZYKAZAŃ. To pierwszy tego typu projekt na skalę światową, jeśli chodzi o rap (5 miejsce na liście OLIS). Jest on bardzo kontrowersyjny w pozytywnym sensie. Wykorzystana została muzyka sakralna, artyści weszli do kościołów, nagrali organy i chóry i połączyli z hip hopem. Natomiast nie jest to płyta chrześcijańska. Jest to interpretacja X Przykazań pomnożona przez osobowość Soboty. Nie jest to grzeczny projekt, chociażby przez sam fakt wykorzystania kościołów i połączenia z ulicznym vibem. Każdy z teledysków promujących płytę ma ponad milion wyświetleń. Płytę promowała również seria krótkich filmów, które promowały region.
Sobota obecnie pracuje nad kolejną solową płytą, której premiera jest zapowiedziana na grudzień 2014

https://www.facebook.com/SobotaStoproRap
........................................................................................................................

SALA KLUBOWA / DJ STAGE

BILETY pula 25 zł

ANTRESOLA / VIP 49zł

http://www.scenaklub.pl/vip/

Bilet VIP zapewnia lożę i widok z balkonu.

DOSTĘPNE:

KLUB SCENA
:www.scenaklub.pl

RESTAURACJA SMAK MORZA
www.smakmorza.pl


eBilet
Salony Empik
Biletomat.pl
......................................................................

Przed koncertem zapraszamy zawsze w Piątki i Soboty o Godz. 20:00
na JAZZ JAM SESSION na parterze w naszej restauracji Smak Morza Wstęp Wolny. www.smakmorza.pl
FILM
=0

https://www.facebook.com/events/260325370830819/
POSTY

Jesteś na profilu Klub Scena - stronie mieszkańca miasta Sopot. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj