Klub Scena

avatarKlub Scena

Sopot
Klub Scena zaprasza do przestronnych wnętrz przy sopockiej plaży. Naszą misją jest zapewnienie rozrywki dla najbardziej wymagających miłośników muzyki. Organizujemy koncerty na żywo i imprezy klubowe z muzyką elektroniczną. Posiadamy 2000 m2 powierzchni, na której zaprezentujesz swój pomysł lub produkt.

10.11 || PATRYCJA MARKOWSKA || KONCERT - LIVE || SCENA KLUB || SALA KONCERTOWA

2013-09-05 17:42:19

Po bardzo udanym sezonie koncertów plenerowych, w których wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób Patrycja Markowska wraz z zespołem rozpoczyna przygotowania do kolejnej w swojej karierze "trasy klubowej". Podczas kilkunastu koncertów w całej Polsce artystka zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty "Alter Ego", która ukazała się 28 maja 2013 r.

Trasa odbędzie się na przełomie listopada i grudnia, muzycy zaplanowali również kilka koncertów dla Polonii na Wyspach Brytyjskich. Z wydawnictwa Alter Ego fani artystki mogli już usłyszeć dwa utwory singlowe, tytułowy "Alter Ego" oraz "Dzień za Dniem", a cała płyta została bardzo dobrze przyjęta nie tylko przez fanów Patrycji. Kolejnym utworem, który będzie promował album będzie piosenka "Wielokropek".

O samej płycie ukazało się ponad 300 publikacji prasowych i internetowych oraz pozytywnych recenzji płyty m.in. w Teraz Rock, Onet czy magazynie Gitarzysta. Facebookowy funpage piosenkarki odnotował rekordową ilość polubień (50.000) i wzrósł o ponad 35.000.

Oprócz niewątpliwej uczty muzycznej związanej z przygotowaniem materiału z nowej płyty fani będą mogli również usłyszeć największe przeboje artystki. Każda osoba będzie również miał możliwość zakupu biletu z limitowanej serii upoważniającego do wcześniejszego wejścia na miejsce koncertu oraz spotkania z piosenkarka i zespołem (meet&greet).

--------------------------------------------------------------

EKIPA:
Rafał Sędek - gitarzysta
Sebastian Piekarek - gitarzysta

-------------------------------------------------------------

|| SALA KLUBOWA||
Zawsze na Sali klubowej gra dla Was Dj. Michał C. który wprowadzi was w świat swojej muzyki Hausowej!

http://www.scenaklub.pl/galeria/#prettyPhoto[panoramy]/1/
--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------
Więcej na :

Nasza strona Internetowa
www.scenaklub.pl

FB:
www.facebook.com/scenaklub

Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/268525139939102/
--------------------------------------------------------------------------

Bilety dostępne za pośrednictwem:

Biletomat.pl:
https://www.biletomat.pl/koncerty/patrycja-markowska-124/

Muno.pl:
http://www.muno.pl/imprezy/sopot/patrycja-markowska-koncert-scena-sopot-26230/

ticketpro.pl
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1154822-patrycja-markowska.html

eventim.pl
http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&fun=search&action=search&doc=search%2Fsearch&detailadoc=erdetaila&detailbdoc=evdetailb&kudoc=artist&sort_by=score&sort_direction=desc&fuzzy=yes&suchbegriff=PATRYCJA+MARKOWSKA
Oraz w:

Salony Empik

Media Markt

Saturn

Jesteś na profilu Klub Scena - stronie mieszkańca miasta Sopot. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj