(© Fot. Karolina Misztal )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sezon ligowy dla siatkarzy Lotosu Trefla co prawda się już skończył, ale działacze zespołu przygotowali dla kibiców jeszcze jedną niespodziankę. W sobotę fani będą mogli spotkać się ze swoimi ulubieńcami, a nawet... rozegrać z nimi mecz.

Kibice zagrają w jednej drużynie między innymi z Wojciechem Grzybem i Mateuszem Miką.

Początek spotkania zaplanowano na o godz. 16 w sali treningowej Ergo Areny. Naprzeciwko siebie staną dwa zespoły, a w każdym z nich zamelduje się po 10 kibiców oraz kilku siatkarzy. Drużyny stoczą pojedynek do dwóch wygranych partii. Pierwszą i drugą rozgrywać będziemy do 15 punktów, a w przypadku remisu o zwycięstwie zadecyduje złoty set.

- Pierwszym sędzią tego starcia będzie Andrea Anastasi, który świetnie w tej roli sprawdził się już rok temu, a pomagać mu będą pozostali członkowie sztabu szkoleniowego. W roli komentatora zadebiutuje natomiast Piotr Gacek - zdradza Justyna Gdowska, rzeczniczka prasowa Lotosu Trefla.

Wstęp do sali treningowej Ergo Areny jest oczywiście wolny. Dodajmy, że drużyny będzie można nie tylko dopingować, ale po meczu fani dostaną też okazję do rozmów z zawodnikami i sztabem, zrobienia pamiątkowych zdjęć i zebrania autografów. Nie zabraknie również specjalnych atrakcji, w tym kilku konkursów.

Dodajmy, że tego samego dnia, w sali treningowej Ergo Areny, odbędzie się Turniej Final Four Lig Amatorskich. Rozpocznie się on już o godz. 9.15. Wezmą w nim udział takie zespoły jak RefmeD Gdańsk, InterMarine, TKKF Malbork i Logbartrans. W sobotę zatem atrakcji dla sympatyków siatkówki w Ergo Arenie nie zabraknie.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!