Bednarek

Kamil Bednarek w ubiegłym roku także wystąpił na festiwali Top Trendy. (© Karolina Misztal)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Festiwal Top Trendy 2013 odbędzie się w tym roku w dniach 7-9 czerwca w Operze Leśnej.

W Operze Leśnej odbędzie się w czerwcu 11 edycja festiwalu Top Trendy. Przez trzy dni w Sopocie wystąpią artyści, którzy sprzedali najwięcej płyt, autorzy najlepszych piosenek i najlepsi kabareciarze w Polsce.

Pierwszego dnia festiwalu wystąpią artyści, którzy sprzedali w 2012 roku najwięcej płyt. Wśród nich znaleźli się m.in.: Artur Andrus, Bednarek, Coma, Ania Dąbrowska, Hey czy Maria Peszek. Ponadto będą miały miejsce jubileusze zespołów Hey (20 lat) oraz Big Cyc

ZOBACZ w naszej ROZRYWCE Pierwszy dzień będzie należał do najpopularniejszych wykonawców minionego roku. Kto wystąpi?

Z kolei 8 czerwca usłyszymy najpopularniejsze piosenki minionego roku. Na sopockiej scenie wystąpią Enej, Ania Wyszkoni, LemOn, Ewelina Lisowska, Jula czy Liber. Drugiego dnia festiwalu o godz. 19:30 odbędzie się konkurs "trendy 2013". O nagrodę "trendy" walczą młode zespoły, które przeszły eliminacje. Koncert poprowadzą Paranienormalni.

W naszej ROZRYWCE Zobacz listę zespołów nominowanych do konkursu Trendy 2013.

Ostatniego dnia wystąpią najlepsze kabarety. Wśród zaproszonych znaleźli się: Kabaret Ani Mru Mru, Cezary Pazura, Marcin Daniec, Paranienormalni, Artur Andrus, Grupa MoCarta i inni.

W naszej ROZRYWCE Sopocka noc kabaretowa - Zobacz kto wystąpi?

Bilety można kupić w kasach Opery Leśnej, w salonach Empik i na ebilet.pl. Ceny zaczynają się od 40 zł, a kończą na 400 zł za dzień.

Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z imprezy? Sprawdź program telewizyjny!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mirek (gość)

Pierwszy dzień w porządku ! Osobiście nie leży mi Big Cyc ,ale jakoś przeżyję (idę na koncert).

Wi (gość)

W miniony weekend były ciekawe imprezy w Sopocie. Festiwal teatralny, na molo konkurs tyczki, wystawa kurek, degustacja wyrobów drobiowych i wiele innych. To są imprezy dla mieszkańców, a nie jakieś kongresy, obrady. Top Trendy tez znajdzie swoich zwolenników i widzów, tak samo kabarety. Jeden lubi córkę a drugi teściową czyli dla każdego coś miłego.:)