Kolejne targi mieszkaniowe odbyły się w gdańskim centrum wystawienniczym Amber Expo przy ul Żaglowej. Można było poznać oferty trójmiejskich deweloperów i skorzystać z promocji.

Można było zobaczyć m.in. ekspozycje firm deweloperskich, pośredników nieruchomości, instytucji finansowych, producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych. Pojawiły się także seminaria dotyczące tej branży.

Gdańsk po raz trzeci zaprezentował ofertę nieruchomości komunalnych podczas Targów Mieszkań i Domów. Tym razem oprócz oferty zamiany mieszkań można było skorzystać z konsultacji związanej z rewitalizacją gdańskich podwórek.
- Obecność stoiska Gdańska na Targach Mieszkań i Domów staje się powoli tradycją. Po raz pierwszy pojawiliśmy się z miejską ofertą dwa lata temu i od tego czasu staramy się wychodzić do mieszkańców i w nowoczesny sposób prezentowa mieszkania komunalne. Zależy nam, by bogata i różnorodna oferta miasta była bardziej dostępna. Za każdym razem na stoisku Gdańska czekają osoby, które opiekują się ofertą prezentowaną na targach. Teraz można było porozmawiać o zamianie mieszkań, poszukać wśród zgłoszonych do Gdańskiego Zakładu Nieruchomości Komunalnych (GZNG) mieszkań do zamiany oraz dowiedzieć się, na jakich warunkach można uzyskać wsparcie na rewitalizacje podwórka. – mówi dyrektor Gdańskiego Zakładu Nieruchomości Komunalnych, Jacek Łapiński.


Dom

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!