(© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Dniu Matki, 26 maja, mamy i dzieci podróżują biało-zielonymi taksówkami EcoCar zupełnie bezpłatnie. Akcja obejmuje całe Trójmiasto.

Akcja EcoCar z okazji Dnia Matki organizowana jest już po raz trzeci. 26 maja 2017 r. ekologiczne, biało-zielone taksówki EcoCar sprawnie i zupełnie bezpłatnie zawiozą mamy i ich dzieci pod wskazany adres, żeby w tym szczególnym dniu wszyscy mogli jak najdłużej wspólnie celebrować rodzinne chwile.


JAK ZAMÓWIĆ DARMOWY PRZEJAZD Z OKAZJI DNIA MATKI?
Wystarczy zamówić taksówkę przez aplikację mobilną EcoCar (aplikacja dostępna w sklepach Google Play oraz App Store) i w dodatkowych informacjach dla kierowcy wpisać hasło: Dzień Matki. Mama powinna podróżować ze swoim dzieckiem.DODATKOWE VOUCHERY NA DARMOWE PRZEJAZDY
Dla aktywnych facebookowiczów i użytkowników Instargam EcoCar przygotował dodatkową atrakcję. Każda mama, która wykona zdjęcie ze swoim dzieckiem w taksówce EcoCar i opublikuje je na fanpage’u EcoCar lub na Istagramie z hashtagiem #ecocartaxi, otrzyma voucher o wartości 50 zł na przejazdy taksówkami EcoCar.Garść ciekawostek związanych z Dniem Matki. Kiedy to święto bywa obchodzone na świecie?

agencja TVN

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

plenery net (gość)

Buduje portal z ogłoszeniami (baza noclegowa). Łączący ludzi posiadających kwatery z chętnymi, by je wynająć. Oferuje roczne darmowe ogłoszenie na stronach serwisu... chętnych zapraszam na PLENERY NET.