Tragiczna w skutkach kłótnia miała miejsce we wtorek w Sopocie. Podczas alkoholowej libacji mężczyzna dwa razy wbił koledze nóż w tętnicę udową, ponieważ ten oskarżył go o kradzież leżącej na stole paczki papierosów. W wyniku poniesionych ran 48-letni sopocianin zmarł.

We wtorek o godzinie 14.30 dyżurny sopockiej komendy przyjął zgłoszenie o nagłym zgonie mężczyzny w mieszkaniu przy ulicy 23 Marca w Sopocie. Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady. W pobliżu mieszkania znaleźli też nóż. Dwa dni później zostali zatrzymani dwaj mężczyźni podejrzani o spowodowanie śmierci sopocianina.

Według ustaleń policji, to 37-letni Tomasz S. przyczynił się do śmierci mężczyzny. Był on częstym gościem w domu swojej ofiary. Mężczyźni wspólnie urządzali libacje alkoholowe. Tak samo było w dniu śmierci 48- latka.

Zatrzymany pił z ofiarą alkohol w jego mieszkaniu. Później, doszło miedzy nimi do kłótni i szarpaniny. Wtedy 37-latek dwukrotnie wbił koledze nóż w tętnicę udową, ponieważ ten oskarżył go o kradzież leżącej na stole paczki papierosów. 37-latek wyszedł z mieszkania i zamknął za sobą drzwi nie udzielając rannemu mężczyźnie pomocy.

Podejrzany o spowodowanie śmiertelnych obrażeń trafił do aresztu. Grozi mu kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!