Rowerzyści przejechali w sobotę, 22 kwietnia tunelem pod Martwą Wisłą. To jedyna taka możliwość, bo na co dzień tunel dostępny jest tylko dla pojazdów mechanicznych.

Przejazd rowerowy przez tunel pod Martwą Wisłą odbył się w sobotę, 22 kwietnia. Przygotowano także prezentacje rowerów nietypowych, pokazy akrobatyczne oraz rowerowe foto budki z pamiątkowym tłem.

Peleton wystartował o godz. 12:00. Rowerzyści przejechali z parkingu P5 do łącznicy prowadzącej z ul. Marynarki Polskiej do tunelu. Przejechali jedną nitką podziemnego korytarza, a następnie wrócili w kierunku stadionu drugą nitką.


(wideo: A. Fijałkowska)

Komunikacja

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

misza (gość)

Stanowcze nie rowerzystom w tunelu, jest tam zbyt mało miejsca aby pomieścić rowerzystów i zapewnić bezpieczny przejazd, a wystarczyło uwzględnić to podczas projektowania tunelu