(© Karolina Misztal )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Liga Światowa zawita w tym roku do Ergo Areny. Mecz odbędzie się 30 czerwca. W sprzedaży są już bilety na mecz Polska-Argentyna.

BILETYBilety na mecz Polska - Argentyna można kupować już w kasie nr 3 Ergo Areny, w dni powszednie, od pon. do pt., w godz. 10 - 17. Bilety są także dostępne w internecie, na stronie Ticketpro.

Czytaj też: Polska zagra z Argentyną w Lidze Światowej w Ergo Arenie!

Mecz odbędzie się 30 czerwca, o godz. 20.15 w Ergo Arenie. Najtańsze bilety kosztują 70 zł, nadroższe 150 zł. Dostępne są także bilety w cenie 90 zł i 120 zł. Zainteresowanie wejściówkami na mecz Ligi Światowej jest duże.

Polska trafiła do grupy A, gdzie oprócz Argentyny, zmierzy się z Brazylią, USA, Francją i Bułgarią. W tym roku w rywalizacji weźmie udział rekordowo 16 drużyn, które są podzielone na 3 grupy.

DOJAZD DO ERGO ARENYSKM

- Sopot Wyścigi (dojście ulicami Polną i Łokietka - 15 min)
- Gdańsk Żabianka (dojście ulicami Subisława i Rybacką - 10 minut

Tramwaj

- nr 2 (przystanek Osiedle Wejhera)
- nr 8 (przystanek Osiedle Wejhera)
- nr 6 (przystanek Osiedle Wejhera)
- nr 11 (przystanek Gospody/Pomorska)

Autobus

- nr 122 przystanek ERGO ARENA
- nr 144 przystanek Łokietka
- nr 185 przystanek Polna
- nr 227 przystanek Pomorska
- nr 148 przystanek Gospody
- nr N6 przystanek Żabianka SKM

PARKING ERGO ARENA:Wjazdy na parking ERGO ARENY znajdują się od strony Gdańska - Drogą Zieloną lub ulicą Gospody, a od strony Sopotu - Drogą Zieloną lub ulicą Łokietka.

Ze względów bezpieczeństwa parking oraz wejście do ERGO ARENA dla osób niepełnosprawnych znajdują się na Parkingu P-1, przed parkingiem technicznym. Do wjazdu i bezpłatnego korzystania z parkingu P-1 upoważnia ważna legitymacja osoby niepełnosprawnej oraz odpowiednio oznakowany samochód.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Komentarze (0)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 22.00.