Ewa Farna obchodziła w sobotni wieczór jubileusz swojej pracy artystycznej. Podczas jej 10-lecia na scenie w sopockiej Operze Leśnej wybrzmiały jej największe przeboje.

Obchodzić jubileusz na scenie w wieku 24 lat może tylko jedna artystka – Ewa Farna. Jest gwiazdą i w Polsce i w Czechach, a jej piosenki towarzyszą nam od 10 lat. Pierwszą płytę nagrała w wieku zaledwie 13 lat, a na scenie Opery Leśnej debiutowała podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2009 otrzymując wówczas w konkursie „trendy” nagrodę internautów.

Tego wieczoru usłyszeliśmy jej przeboje: "Ulubiona rzecz", "Bez łez", "Wszystko albo nic", "Bumerang czy "Ewakuacja". Doskonały mocny głos, charyzma i niesamowita muzyczna wrażliwość. Ewa Farna podczas swojego jubileuszu pokazała wszystkie swoje oblicza, a publiczność doskonale bawiła się również przy hitach "Na ostrzu", "Znak" czy "Cicho". Z okazji jubileuszu 10 lat na scenie wokalistka otrzymała od telewizji Polsat "Kryształowe serce".

Zenon Martyniuk na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie


Rozrywka

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gdanszczanin (gość)

Niestety jak został skomercjalizowany to sama szmira promują pioseneczki i piosenkareczki żałosne nie ma czego oglądać szmirowaty ,gdzie mu do dawnych festiwali powinni zmienić nazwę !