1 marca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji w Sopocie, w kościele św. Jerzego, o godz. 18, odprawiona zostanie msza św. w intencji Żołnierzy Wyklętych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po mszy św., około godz. 19, zaplanowano przemarsz ze świątyni pod pomnik "Sanitariuszki Inki", przy ul. Armii Krajowej.

Tutaj odegrane zostaną tradycyjne sygnały wojskowe, a przedstawiciele m.in. Światowego Związku Żołnierzy AK, Instytutu Pamięci Narodowej oraz władz Sopotu złożą kwiaty.

Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Biało - Zielony Sopot.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

(gość)

Fotki robił były esbek Jurek "Pusta Szklanka" Bartkowski, więc nie będzie relacji, ot o możecie byc spokojni.

(gość)

Co robił na uroczystości poświęconej Żołnierzom Niezłomnym Jacuś "Czerwona Świnia" Karnowski - syn partyjniaka-donosiciela i agentki WSI?

"resortowe dzieci" rządzą (gość)

A taki gen. M. Dukaczewski jest zapraszany teraz do tomasza lisa jako autorytet i śmie nam klarować, że płk Kukliński był zdrajcą. Szkoda, że w Polsce nie ma 4-tej władzy czyli mediów, takie jakie są na zachodzie. Ale u nas rządzą "resortowe dzieci"

Oświęcim to była igraszka (gość)

Chwała bohaterom. Żygam gdy słyszę "za komuny było lepiej " lepiej bo co ? Bo plebs dostał żryć kiełbasę raz na tydzień ? To był ten argument ? Nie wyobrażam sobie nic nie robić i żryć w chwili gdy Polak jest mordowany. Najgorsze jest to że takich antypolskich komuchów jest pełno i to na stanowiskach publicznych. Przyjdą do tego kościoła dzisiaj bo tak wypada tylko co robili oni lub ich rodzice w tych czasach ? Sami wskazywali w służbie KBW lub innego antypolskiego ścierwa!!! A ulice i osiedla dalej mają nazwę imienia tej ku.wy antypolskiej Świerczewskiego a Powązki wciąż wypełnione grobami świń takich jak Bierut i inni jemu podobni antypolscy sku...ni!!!