(© Fot. Karolina Misztal)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piłkarze Lechii Gdańsk spotkają się na pierwszym treningu 23 czerwca i rozpoczną przygotowania do sezonu 2017/18. W planach jest zgrupowanie w Gniewinie i trzy mecze sparingowe.

Pierwsze dwa dni przygotowań to będą testy szybkościowe i wydolnościowe. 25 czerwca, w niedzielę, zawodnicy dostaną wolne, w poniedziałek drużyna będzie trenować przy Traugutta, a następnego dnia wyjedzie na zgrupowanie do Gniewina, które potrwa do 8 lipca. Właśnie w Gniewinie podopieczni trenera Piotra Nowaka rozegrają trzy mecze sparingowe.

Już 27 czerwca pierwszym rywalem Lechii ma być mistrz Cypru, APOEL Nikozja, który także tradycyjnie już wybrał Gniewino jako bazę do przygotowań do nowego sezonu. To spotkanie jest jednak jeszcze do potwierdzenia. Pozostałe gry kontrolne Lechii: 1 lipca z Chojniczanką, którą prowadzić będzie wychowanek, były piłkarz i trener biało-zielonych Krzysztof Brede, a 4 lipca z beniaminkiem ekstraklasy, Sandecją Nowy Sącz. Po powrocie do Gdańska drużyna będzie przygotowywać się na obiektach przy Traugutta.

W pierwszej kolejce ligowej, zaplanowanej na 14-17 lipca Lechia zagra w Płocku z Wisłą.

TRZY WRZUTY. Arka zadowolona, Lechia z poczuciem zmarnowanej szansy

dziennikbaltycki.plSport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!