Julia Vikman pochodzi z północnej Rosji, a Artur Gotz jest wokalistą urodzonym w Krakowie. Artyści zaprezentują swoje talenty wokalne w najbliższą sobotę w muszli koncertowej w Sopocie.

O godz. 16:00 wystąpi Julia Vikman Band

Julia Vikman pochodzi z północnej Rosji, a jej rodzice byli aktywnie zaangażowani w działania teatralne oraz muzyczne, przez co swe zainteresowania artystka wyniosła z domu rodzinnego. Po wydaniu płyty "Dreams of Necton" z art-rockowym zespołem Decadance we Francji (Musea Records) jako wokalistka i klawiszowiec tego zespołu z powodzeniem koncertowała na dużych festiwalach w Rosji i Europie Zachodniej. Przez ponad rok czasu pracowała jako muzyk sesyjny w studiach nagrań Izraela (Tel-Aviv, Jafa) oraz w Moskwie. Następnie przeprowadziła się do Polski, gdzie rozpoczęła karierę solową i założyła swój zespół JVB.

W lipcu 2013 roku wyszła na świat debiutancka płyta z materiałem autorskim Julii Vikman "The Autumn Dreams", album zawiera 6 utworów, którymi Julia prezentuje swój niebywały talent kompozytorski, wokalny i producencki. To unikalny projekt, styl którego artystka sama określa jako "Fantasy". Na płycie można usłyszeć elementy folku, jazzu i rock progresywnego.

O godz.17:30 na deskach sopockiej muszli koncertowej na Molo usłyszymy Artura Gotza

Artur Gotz - urodzony w Krakowie wokalista i aktor młodego pokolenia, absolwent PWST im. L. Solskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu (2006 r.). Aktualnie aktor scen Warszawy (Teatr "6 Piętro" Michała Żebrowskiego) i Łodzi (Teatr Nowy im. K. Dejmka), w latach 2006-09 był aktorem Teatru Rozrywki w Chorzowie, współpracował z Teatrem Współczesnym i Teatrem "Kamienica" Emiliana Kamińskiego w Warszawie.
Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Wydał singiel "Usposobienie przyjemne", a w sierpniu 2010 odbyła się premiera jego debiutanckiej płyty "Obiekt seksualny" z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej. W Walentynki 2015 ukazała się jego druga płyta "Mężczyzna prawie idealny"


Muszla koncertowa na Molo w Sopocie
3 czerwca (sobota), godz. 16:00
wstęp wolny

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!