Ile zarabiają księża w Polsce? Zarobki księży w parafiach i szkołach [ZDJĘCIA]

Co drugi duchowny jest katechetą w szkole. Są też tacy jak o. Tadeusz Rydzyk, którzy mają głowę do biznesu. Zobaczcie, ile zarabiają księża w naszym kraju.

tob

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.12.2017, 13:34

Lewacy won od koscioła, zrozumiano?

06.12.2017, 17:13

MAM PYTANIE DLACZEGO IZBA SKARBOWA NIE BIERZE SIĘ ZA RYDZYKA ILE TAM PIENIĘDZY NIE OPODATKOWANYCH ZA KTÓRE TRZEBA SIĘ WZIĄŚC NIE OD LUDZI BIEDNYCH OSTATNI GROSZ ZABIERAĆ JAKA NIE SPRAWIEDLIWOŚĆ JEST I KAŻDY TO WIDZI

06.12.2017, 12:22

Nie ma co ukrywać to pasożytnicza organizacja. I do tego jeszcze obiecują złote góry i raj....

05.12.2017, 15:42

30 mld rocznie!!!!

05.12.2017, 13:51

Ponad 30 MLD wyprowadzono z budżetu za czasów PO-PSL !!! SZOK

05.12.2017, 08:50

W nowym stawie czwarty samochod obywatela J.P. w ciagu 10 lat

05.12.2017, 08:35

Ahhhhaaa klechty? Tusk bedzie brał 12tys emerytury .! Ten co Polakom wiek podwyższał i śmieciowe umowy za 1600.. Ryży nie ma wstydu za grosz bo szmatą jest na 100%

05.12.2017, 08:30

Owsiaka co dzieci na żebry wystawia żeby sobie sprawić apartament w Warszawie za milion nikt i nic nie przebije..!
Bogdan Zdradziecki z PO fundował kosciołowi miliony 100mln na Światynie Opatrzności bo notowania PO szły na dno i tak zostały

05.12.2017, 08:26

Watykan doi Polskę od 1000 lat!!!!! Zwykli księża są przeważnie ok

04.12.2017, 23:08

Papież i jego prymasi wciskają nam imigrantów, lgtb i każą być biednym i bezbronnym!!!!!

04.12.2017, 23:07

Rydzyk to patriota a biskupi to zdrajcy!!!!

04.12.2017, 22:24

A co z ks. Sową, kapelanem Placformy Walczącej? On pewnie suszy i POści ku chwale Kościoła ... łagiewnickiego i jego zwierzchnika, kardynała Pieronka, zgodnie z ewangelią ubóstwa ... platfusów?

04.12.2017, 21:16

To co obecnie dzieje się w tz. kościele katolickim i jego finansami nie ma nic wspólnego z wiarą ,obecny kościół przypomina Iran i czasy ajalotaha Chomeiniego tz. przywódcy duchowego ,który ten kraj doprowadził do wojny domowej na tle religijnym i to on głosił takie hasła jak cyt. "pacierz jest złączony z polityką ,a polityka jest rodzajem pacierza" ,oglądając ostatni spęd w Toruniu ta teza jest jak najbardziej uprawniona do cytowania ......Mówiąc o zarobkach w kościele jest jawną kpiną z ludzi uczciwie pracujących i płacących podatki ,czego nie można powiedzieć o dochodach znacznych tej instytucji mamy oto w Polsce dwa systemy podatkowe z czego jeden podmiot notorycznie puszczając oko udaje że płaci ,to jawna drwina z państwa polskiego i z ludzi ,czekam kiedy powstaną jeszcze w tej instytucji związki zawodowe ,bo zakamuflowana partia polityczna już w tym zwanym katolickim zgrupowaniu już istnieje ............

04.12.2017, 19:16

Klechy czytają i pękają że śmiechu. Te nowe limuzyny to pewnie z głodowych pensji.

04.12.2017, 18:36

Jakieś bajki zawiera ten artykuł. Przecież PIS w 2017 roku dał Rydzykowi ok. 60 mln PLN z pieniędzy podatnika.

04.12.2017, 17:16

Premier Mateusz Morawiecki zaapelował do „Solidarności”, aby nie sprzeciwiała się ukrainizacji Polski:

04.12.2017, 17:14

Rydzyk chce podłączyć Toruń pod źródła geotermalne. Ale to nie wsmak francuskiej firmie ciepłowniczej bo geotermalne są tańsze!!!!!

04.12.2017, 15:41

Oooo! Można komentować bez logowania się!
Jak są artykuły o Sitwie PO to folksdojcze na usługach niemców wyłączają komentarze
Tak jest i było w artykule o sądach w Kwidzynie jak piesPO Kozdroń PZPR wołał o sędziów na telefon bo koryto odjeżdża !
Najwięcej zarabiają Adamowicz Karnowski i Szczurek z tymi kopertami od deweloperów!
Sprawdzcie wypłaty samorządowcôw w internecie a przy okazji znajdziecie ich yrodziny na stołkach

04.12.2017, 15:37

I to maja być duże pieniądze? Większość wymieniona w tym artykule nie zarabia ponad średnią krajową, a co do generałów....no to sprawdźmy ile zarabiają generałowie WP albo profesorowie na uczelniach.

04.12.2017, 14:41

Kolejny artykuł w tej niemieckiej gazecie celu "darcia mordy"

04.12.2017, 14:15

Cytat z Biblii : " nie sieja ,nie orza a Bog ich zywi i odziewa" czyli juz w Biblii pisali o polskich katabasach....przed 20 -laty te czarne oszusty uczyly w salkach katechetycznych przy parafiach - za DARMO!!!