W poniedziałek 18 kwietnia rozpoczął się egzamin gimnazjalny 2016. We wtorek 19 kwietnia uczniowie trzecich klas gimnazjum napisali test z części matematyczno-przyrodniczej. Publikujemy arkusze i odpowiedzi.

Egzamin gimnazjalny 2017. ODPOWIEDZI - Biologia, geografia, fizyka, chemiaEgzamin gimnazjalny 2016. CZĘŚĆ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA- ODPOWIEDZI

W tym materiale publikujemy odpowiedzi z części matematyczno-przyrodniczej.

We wtorek 19 kwietnia uczniowie gimnazjum napisali egzamin gimnazjalny 2016, część matematyczno przyrodniczą. Najpierw o godz. 9 zmierzyli się z pytaniami z zakresu przedmiotów przyrodniczych. Ta część trwała 60 minut. Natomiast o godz. 11 zmierzyli się z matematyką - ta część trwała 90 minut.

Egzamin gimnazjalny 2016

Tegoroczny egzamin gimnazjalny rozpoczął się 18 kwietnia. Na początek uczniowie zmierzyli się z częścią humanistyczną, która została podzielona na: język polski oraz historię i WOS.

Sprawdź: Egzamin gimnazjalny 2016. Część humanistyczana. ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI

W środę 20 kwietnia przyjdzie czas na egzamin z języka angielskiego. O godzinie 9 uczniowie napiszą część podstawową, natomiast o godz. 11 - wersję rozszerzoną.

Egzamin gimnazjalny 2016. Język angielski [ARKUSZE,PYTANIA,ODPOWIEDZI]

Każdy uczeń przystępujący do egzaminu gimnazjalnego ma obowiązek napisać część podstawową testu z języka nowożytnego. Obowiązek napisania części rozszerzonej egzaminu mają uczniowie, którzy wybranego języka uczyli się w szkole podstawowej. Pozostali gimnazjaliści również mogą do niego przystąpić, aby sprawdzić poziom swojej wiedzy.

Egzamin gimnazjalny 2015. Część matematyczno-przyrodnicza. Sprawdź swoją wiedzę ARKUSZE, ODPOWIEDZI

Egzamin Gimnazjalny 2015. Matematyka [ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI]

Egzamin gimnazjalny 2015. Część przyrodnicza [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]

Egzamin gimnazjalny 2016. Część przyrodnicza

Egzamin gimnazjalny 2016. Część matematycznaNauka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Rafał (gość)

Na Pomorskiej - pod numerem 65 - plotują, że EFAS oblał egzamin gimnazjalny...... Za to SAKR miał dostać 4+ ?
Jak tam było, tak tam było, ale ja się pytam KTO dopuścił EFAS do egzaminu? No, kto?
Burmistrz? Kurator?