Dom Seniora w Sopocie otwiera w sobotę drzwi dla wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem placówki. Poza zwiedzaniem wnętrza budynku, będzie można zmierzyć sobie ciśnienie tętnicze, a także zobaczyć jak działa lampa przeciwbólowa i przeciwzapalna.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Obiekt ma zostać otwarty w październiku. Będzie tu działał Dom Pomocy Społecznej, Dzienny Dom Pobytu, a także Klub Seniora.

- Dom Pomocy Społecznej przeznaczony jest tylko dla mieszkańców Sopotu, osób w podeszłym wieku i przewlekle chorych. Całodobową opiekę i pielęgnację znajdą w nim sopocianie, którzy z powodu wieku lub choroby nie są w stanie samodzielnie radzić sobie w codziennym życiu - informuje Anna Dyksińska z biura prezydenta Sopotu.

W DPS dostępne będą 83 miejsca. Z kolei w Dziennym Domu Pobytu seniorom zapewnione będą posiłki, a także organizacja wolnego czasu w ciągu dnia. W ramach Klubu Seniora organizowane będą rónego rodzaju spotkania i zajęcia.

Dom Seniora, mieszczący się przy ul. Mickiewicza 49 zaprasza 18 września w godz. 11-15.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zosia (gość)

Pan prezydent wybudował wreszcie coś dla siebie. Zostawił rodzinę więc już pewnie sobie zarezerwował miejsce.

sopociak (gość)

no dalej panie Filipie Stankiewicz ,Aldi Rocco i inni stali bywalcy oszczerst i opluwania !!!!!!!!!!!!