Popyt na nowe powierzchnie handlowe w Trójmieście nie słabnie. Nic więc dziwnego, że w wielu miejscach budowane są nowe obiekty handlowe. Mapa dużych centrów handlowych w naszej aglomeracji stale zapełnia się. Czy zdominowanie przestrzeni miejskiej przez wielkie galerie handlowe to droga donikąd? KLIKNIJ W ZDJĘCIA I SPRAWDŹ!


Życie i styl

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Nie ma na to naszej zgody!!!! (gość)

Może przychodnia albo świetlica dla dzieci? A nie kasa dla obcych korporacji!!!!!

głos mieszkańca (gość)

czy ktoś pyta mieszkańców o to czy na pewno potrzebujemy kolejnej galerii, która jest tylko maszynka do zarabiania pieniedzy dla jakiegoś pseudodewelopera?potrzebujemy basenów, bibliotek!!!!!!

Gdanszczanin (gość)

Najpierw Centra Handlowe, po niskiej cenie ziemia pod centra, pozniej nie bedzie interesu to bedzie ziemia po drogiej cenie sprgedawana no i oczywiscie pieniadze do prywatnych rak.
Chociaz jest to wlasnosc wszystkich mieszkancow Gdanska, taka kombinacja na plecach gdanszczan, ale zyski pojedynczych osob.Gdanszczanie musza miec oczy otwarte na kombinacje Pazerniaka !

Młody człowiek (gość)

Może lepiej jakiś park z zielenią i laweczkami a nie wciąż te smierdzace centra handlowe!!!!!!