Nie pierwszy raz nowa kolekcja Michała Starosta została pokazana w Sopocie Nie pierwszy raz nowa kolekcja Michała Starosta została pokazana w Sopocie

Nie pierwszy raz nowa kolekcja Michała Starosta została pokazana w Sopocie. Na zdjęciu: kreacje z 2015 roku. (© T.Bołt/ archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Świat mody od zawsze kojarzy nam się z „głośnymi” nazwiskami, znanymi twarzami i popularnością błyskającą światłami fleszy. Dziewczyny z projektu Aż Sobie Zazdroszczę postanowiły sprowadzić ten cały splendor na ziemię i zorganizować pokaz mody, który nie udałby się ani bez wsparcia od strony osób znanych, jak i wolontariuszy.

Modelki na wybiegu zaprezentują wiele pięknych kreacji stworzonych przez znanych projektantów. Pierwszym z nich jest Michał Starost współpracujący z sopocką galerią Zatoka Sztuki, a ostatnio także z firmą Step by Step, która przekazała trampki oraz koszulkę projektu Michała na licytację.

Projekt wsparł także Patryk Wojciechowski – twórca sopockiego Phi Concept, finalista drugiej edycji programu „Project Runway”.

Ponadto podczas pokazu goście będą mieli okazję obejrzeć mini kolekcję przygotowaną przez butik Bosa Club oraz ubrania tworzone dla popularnych sieci sklepów, np. Mohito czy Reserved.

Pokaz zaszczycą swoją obecnością także takie osoby jak Katarzyna Konieczka – projektantka, która ma na koncie współpracę m.in. z Lady Gagą oraz Dodą, prezydent Gdyni Wojciech Szczurek czy konsul Francji Alain Mompert. Szczególnie obecność konsula nie jest tu przypadkowa – Francja jako pierwsza wprowadziła bowiem regulacje nakazujące specjalne oznaczanie zdjęć, które przeszły obróbkę, a także konieczność badań lekarskich wszystkich modelek występujących na wybiegach.


Charytatywny pokaz mody na finał akcji Aż Sobie Zazdroszczę. Rozmowy z modelkamiDodatkową atrakcją podczas pokazu będzie także licytacja, na którą ekipa Aż Sobie Zazdroszczę otrzymała wiele ciekawych i pięknych przedmiotów. Jednym z nich jest np. książka i bransoletka autorstwa Evy Minge, płyty zespołu LemON oraz Big Cyc, książkę Krzysztofa Skiby, czy vouchery od trójmiejskich firm na różne usługi, m.in. masaż całego ciała w Baltique Day Spa, stylizację rzęs w Smooth Lashes Studio czy konsultację biznesową w firmie Profit Plus.

Ponadto w przygotowanie finału projektu zaangażowała się także Anna Czarnowska – była modelka, obecnie właścicielka firmy Mental Fly Production, Paulina Marwińska – właścicielka agencji marketingowej Maarwin, która pojawi się na pokazie jako konferansjerka, a także klubogaleria Bunkier, udostępniając wolontariuszom lokal, w którym modelki mogły ćwiczyć choreografię przygotowaną przez Annę.

Zapraszamy 12 sierpnia 2017 r. do Hotelu Sopot na godzinę 18:00.

Bilety dostępne na Klub Zniżek: Aż sobie Zazdroszczę- bilety

Zobacz też: Katy Perry, Tilda Swinton, Pharrell Williams, Cara Delevingne i Kristen Stewart na pokazie Chanel w Paryżu

Associated Press

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!