Atom Trefl przegrał z Tauronem [ZDJĘCIA]

(stan)
Atom Trefl Sopot przegrał z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 w meczu Orlen Ligi siatkarek.

Drużyna z Dąbrowy Górniczej była faworytem spotkania i potwierdziła to już w pierwszych dwóch setach. Trzecią partię wygrał Atom Trefl, ale rywalki zagrały bardziej rezerwowym składem. W czwartym secie wszystko wróciło do normy i Tauron pewnie rozstrzygnął tę partię i całe spotkanie na swoją korzyść.

Atom Trefl - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 ((22:25, 16:25, 25:16, 17:25)

Atom Trefl: Gajewska 2 punkty, Damaske 11, Skorupa 1, Goliat 15, Mielczarek 8, J.Łukasik 8, Kulig (libero) oraz Fedusio, M.Łukasik 1, Bednarek, Mras 3, Wójcik 8

Tauron: Weiss 2, Kaliszuk 14, Ganszczyk 12, Horka 16, Paszek 8, Sikorska 18, Lemańczyk (libero) oraz Drabek (libero), Ciesiulewicz, Castiglione 6