Arka Gdynia w upale lepsza od Gwardii Koszalin [ZDJĘCIA]

RR
W niesamowitym upale lepsza okazała się Arka Gdynia
W niesamowitym upale lepsza okazała się Arka Gdynia T. Bołt
Żółto-niebiescy odnieśli drugie zwycięstwo tego lata. W sobotę na bocznym boisku stadionu miejskiego pokonali 2:0 Gwardię Koszalin. Trzecioligowca tuż po przerwie pogrążyli Sebastian Szerszeń i Rafał Siemaszko. Piłkarzom przyszło grać w środku dni w niesamowitym upale.

W pierwszej połowie bramek nie było, ale tuż po przerwie Arka zdecydowała się podkręcić tempo. W 49 minucie po strzale Patrika Lomskiego akcję przytomnym uderzeniem po ziemi zwieńczył - testowany w Gdyni - Sebastian Szerszeń. Cztery minuty później żółto-niebiescy ponownie mogli się cieszyć z gola. Tym razem Lomski dośrodkował futbolówkę, a skutecznym strzałem głową popisał się Rafał Siemaszko.

Arka Gdynia - Gwardia Koszalin 2:0 (0:0)
Bramki:
1:0 Sebastian Szerszeń (49), 2:0 Rafał Siemaszko (53)

Arka: (I połowa) Miszczuk - Socha, Alan, Sobieraj, Wojowski - Yussuff, Gałecki, Božok, Tomasiewicz, Renusz - Piceluk
(II połowa) Kędra - Stolc, Marcjanik, Wojcinowicz, Warcholak - Lomski, Mosiejko, Nalepa, Siemaszko, Czapłygin - Szerszeń

Gwardia: Budnik - Dondera, Szałek, Stańczyk, Sobiegraj, Wojciechowski, Szymański, Flis, zawodnik testowany, Solarski, Słowiński