25 Sopocka Drużyna Harcerek „SAMARYTANKI” im. Danuty Siedzikówny „Inki”. Jesteśmy z Sopotu... i okolic Żabianki. 25 SDH-ek powstała w latach 60-tych. Niestety, dokładnej daty założenia drużyny nie znamy

Nasze sukcesy:  pokojowe objęcie władzy w Narnii w lipcu 2012 roku,  przejście 50 km w 12 godzin przez zastęp zastępowych,  obstawa mszy w jednym z sopockich kościołów (same!) - wierzcie, to dla nas ogromny sukces. Bardziej jednak gratulujemy wszystkim słuchającym, którzy to przetrwali. W tym roku powtórka. ;)  zdobycie imienia naszej patronki, Danuty Siedzikówny „Inki”.

Ciekawe akcje:  regularna pomoc zastępu zastępowych w pakowaniu paczek dla powodzian,  „gdański spacer trzynastozgłoskowcem” oraz wyprawa kajakiem po skrzynkę w sterze Sołdka (akcje geocatchingowe),  służba kadry w stowarzyszeniu „Sopocki Dom” w roku szkolnym 2011/12.  zdobycie sprawności 50/12 przez zastęp zastępowych.

Kontakt : drużynowa Aleksandra Liberek, e-mail: oli.berek@wp.pl

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Karolina K (gość)

ponad 15 lat temu byłam członiek tej świetnej drużyny - cieszy mnie to, że dalej ona istnieje :)